HÍREKPORTRÉAKTUÁLISFÓKUSZBANSZÍNESFESZTIVÁLÉLETMÓD X
BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN VÁRMEGYE ÖNKORMÁNYZATA ONLINE MAGAZINJA
hírek

A megye 25. városa

2007. szeptember 4. (kedd) 11:56
 
Az államalapítás, Szent István király ünnepe Alsózsolca számára idén együtt járt a várossá avatás ünnepével is.Zsíros Sándorné, a település polgármestere Szili Katalintól, az országgyűlés elnökétől vette át a városi rangot elismerő oklevelet. Az augusztus 19-én megtartott ünnepségen beszédet mondott többek között dr. Ódor Ferenc, a megyei közgyűlés elnöke is. Vissza