HÍREKPORTRÉAKTUÁLISFÓKUSZBANSZÍNESFESZTIVÁLÉLETMÓD X
BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN VÁRMEGYE ÖNKORMÁNYZATA ONLINE MAGAZINJA
hírek

Garadnai ünnep

2009. január 13. (kedd) 15:31
Az Együtt Garadnáért Egyesület december 21-én a Faluházban tartotta karácsonyi ünnepségét. A jelenlévők megtekinthették a gyermekek Gyertyák című műsorát, majd az ünnepi asztalok mellett lehetőség volt egy kis beszélgetésre.

Az egyesületet dr. Ódor Ferenc, a megyei közgyűlés elnöke – aki maga is részt vett a programon –, kétszázezer forinttal támogatta, ebből hangosító berendezést vásárolt a közösség, amelyet a karácsonyi rendezvényen már használtak is.

Vissza