HÍREKPORTRÉAKTUÁLISFÓKUSZBANSZÍNESFESZTIVÁLÉLETMÓD X
BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN VÁRMEGYE ÖNKORMÁNYZATA ONLINE MAGAZINJA
hírek

Megérkezett a tél

2007. november 16. (péntek) 15:11
 
A két napos havazás eredményeképpen péntek délutánra már 26 cm-esre hízott a hóréteg vastagsága Bánkúton és szombaton indul a síszezon.

Fehér hópaplanba öltözött pénteken az egész Bükk-hegység. A tartós hidegnek köszönhetően vastagra hízott a hó. Lehet síelni, szánkózni. Az autóval indulók nem árt, ha óvatosan vezetnek, sok helyen hókásás a burkolat. Éjjel pedig minden bizonnyal lefagy.

[336_1_960.jpg] Bukk.jpg

 

Vissza