HÍREKPORTRÉAKTUÁLISFÓKUSZBANSZÍNESFESZTIVÁLÉLETMÓD X
BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN VÁRMEGYE ÖNKORMÁNYZATA ONLINE MAGAZINJA
hírek

Parlamenti válogatott körmérkőzés

2012. április 4. (szerda) 17:34
A parlament válogatottja az ózdi önkormányzat és a diákolimpia szervező bizottságának meghívására érkezett Ózdra március 24-én egy barátságos labdarúgó mérkőzéssorozatra. A parlament válogatottjának szövetségi kapitánya Magyar Zoltán a magyar válogatott és a Ferencváros egykori menedzsere volt.

A sportszerű és élvezetes gólokat hozó mérkőzések után a következő végeredmény alakult ki:

1.  Diáksport szervezők
2.  Parlament válogatott
3.  Ózd Önkormányzat

Vissza